Неоцінені втрати: із часів Другої світової війни не загинуло стільки російських солдатів, як в Україні

Неоцінені втрати: із часів Другої світової війни не загинуло стільки російських солдатів, як в Україні

19:02 Лютий 4, 2023

Події 365 3 хвилини

Magyar

За даними США, менш ніж за рік росія втратила в Україні понад 200 000 солдатів.

Втрати росії в Україні величезні, принаймні за даними американської розвідки. За даними The New York Times, росіяни вже втратили щонайменше 200 000 військовослужбовців під час вторгнення, розпочатого в лютому минулого року, причому багато з них загинули в бою, а чимало були поранені і стали інвалідами. Це найжорстокіший конфлікт із часів Великої Вітчизняної війни для росії, яка не втратила стільки солдатів навіть в Афганістані, де вона воювала понад дев’ять років.

Як пише газета, Москва відчайдушно намагається досягти якихось відчутних результатів у себе вдома після наступу українських військ у вересні, але досі не змогла захопити жадане, хоча й стратегічно незначне місто Бахмут. Хоча кілька полків було передислоковано, результатом стало те, що вкрай погано екіпіровані солдати, яких призвали у вересні, пройшли маршем, як на бойню, прямо в місто, що опинилося в українській пастці, постійно піддаючись українським артилерійським обстрілам.

У статті йдеться про те, що тільки тут втрати росіян обчислюються сотнями щодня, і немає жодних ознак того, коли вони візьмуть місто, про оточення якого оголошувалося вже кілька разів.

Зокрема, саме втрати в битві під Бахмутом зробили підсумкові цифри такими криваво масштабними.

Там українці також втрачають багато людей, хоча найбільш підготовлені підрозділи були значною мірою відведені назад, щоб вони не приймали на себе основну частину російських ракетних обстрілів. Існує не так багато оцінок українських втрат, але більшість експертів вважають, що їхня кількість значно перевищує 100 000. Таку оцінку зробив кілька днів тому норвезький генерал Ейрік Крістофферсен, який заявив, що росіяни втратили 180 000 солдатів із початку війни. Жодна зі сторін офіційно не повідомляє про свої втрати; росія востаннє публікувала такі дані у вересні, коли повідомлялося про загибель лише шести тисяч солдатів.

Джерело: portfolio.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня