Очільник Закарпаття зробив заяву щодо зґвалтування неповнолітньої на Воловеччині

Очільник Закарпаття зробив заяву щодо зґвалтування неповнолітньої на Воловеччині

17:53 Березень 26, 2023

Події 1686 2 хвилини

Magyar

Голова Закарпатської ОВА Віктор Микита висловився щодо кримінальної справи, пов’язаної із сексуальним насиллям, де жертвою стала неповнолітня дівчина.

Щодо ганебного злочину, пов’язаного із сексуальним насильством, вчиненим групою підлітків стосовно неповнолітньої дівчини у 2021 році на Воловеччині.

Коментувати рішення суду не буду: це компетенція Вищої ради правосуддя.

Водночас за моїм дорученням з минулої п’ятниці у Воловецькій громаді працюють соцслужби, відповідні департаменти ОВА й Мукачівської РВА. Вивчаються усі обставини, дії або можлива бездіяльність відповідальних посадових осіб ТГ, навчального закладу та інших.

Повернути час назад неможливо, але такі випадки неприпустимі в нашому суспільстві і запобігання вчиненню таких злочинів неповнолітніми є завданням всієї вертикалі виконавчої влади й місцевого самоврядування.

Родині постраждалої та дитині буде надана вся необхідна підтримка й допомога.

Закликаю всіх батьків не замовчувати такі випадки, негайно звертатися до РВА, ОВА та до мене особисто у разі виникнення передумов до насилля і вчинення таких злочинів.

Окремо звертаюся до посадових осіб, які відповідають за освіту та соціальний захист на усіх рівнях. На всі випадки неналежного виконання обов’язків реагування буде жорстке та миттєве в межах чинного законодавства.

Про це повідомляє Закарпатська ОВА.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня