В Іспанії заарештували пів сотні членів злочинної організації, які займалися торгівлею наркотиками

В Іспанії заарештували пів сотні членів злочинної організації, які займалися торгівлею наркотиками

15:38 Квітень 19, 2023

Події 997 2 хвилини

Magyar

В Іспанії заарештували 50 членів злочинної організації, які займалися контрабандою наркотиків з Африки до Європи. Під час розслідування, яке тривало протягом року, правоохоронці конфіскували п’ять тонн гашишу та дві тонни кокаїну, повідомляє Європейське поліцейське управління – установа правопорядку Європейського Союзу (Європол).

Як показало розслідування, злочинна організація встановила багатогранну систему торгівлі багатьма продуктами між Європою, Північною Африкою та Південною Америкою.

Група займалася контрабандою гашишу з Іспанії через Марокко до Південної Америки та кокаїну через Атлантичний океан, західне узбережжя Африки до Іспанії.

Кокаїн транспортували через океан у контейнерах на круїзних лайнерах, а потім на швидкісних моторних човнах доставляли з Північної Африки на територію Європейського Союзу.

Спочатку слідчі встановили членів злочинної групи, яка діяла в південному іспанському регіоні Уельва та Гібралтарі. Вони займалися торгівлею наркотиками на Піренейському півострові. Пізніше розслідування показало, що інші члени організації діяли в Марокко, Португалії та на Канарських островах. У підсумку з’ясувалося, що ця група пов’язувала мережу контрабандистів гашишу з організаціями, котрі займаються торгівлею кокаїном, а потім оптимізувала торгівлю наркотиками, використовуючи існуючі контрабандні шляхи для отримання більших прибутків.

Під час розслідування, яке проводилося під керівництвом правоохоронців Іспанії за участю португальських, французьких і британських слідчих, були конфісковані кораблі, човнові двигуни, майже чотири тисячі літрів бензину, різні транспортні засоби та маяки для відстеження відправлень, повідомляє Європол.

MTI

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня