На Мукачівщині через суд конфісковують земельні ділянки у росіян

На Мукачівщині через суд конфісковують земельні ділянки у росіян

19:21 Червень 2, 2023

Події 767 2 хвилини

Мукачівська окружна прокуратура звернулася до суду з позовами, в яких просить конфіскувати у громадян рф земельні ділянки, розташовані на території Мукачівської територіальної громади.

Для захисту інтересів держави прокуратура прагне повернути землі в судовому порядку, адже встановила факти того, що іноземні громадяни раніше набули майно у власність, але не відчужили його, як цього вимагає законодавство. Такі дії вони повинні були вчинити протягом року після набуття права власності на землю.

В одному випадку окружна прокуратура наполягає на конфіскації у громадянки росії ділянки сільськогосподарського призначення, площа якої становить 4,5 га. Її жінка одержала у спадщину від матері. В іншому позові йдеться про чотири земельні ділянки загальною площею понад 10 га, які ще одна громадянка рф також успадкувала.

Мукачівський міськрайонний суд вже відкрив провадження за обома позовними заявами, їх розгляд триває.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня