Концентрація низки шкідливих речовин у пробах води з річки Інгулець перевищує норму

Концентрація низки шкідливих речовин у пробах води з річки Інгулець перевищує норму

15:42 Червень 10, 2023

Події 609 2 хвилини

Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу повідомляє, що концентрація низки шкідливих речовин у пробах води з річки Інгулець, відібраних 9 червня, перевищує допустиму норму, передає УНН.

“За результатами лабораторних досліджень встановлено перевищення гранично допустимих концентрацій у річці Інгулець по азоту амонійного, залізу загальному та завислим речовинам. Підвищено вміст сухого залишку, що пояснюється природним фоном річки. В порівнянні з 08.06.2023 показники азоту амонійного, залізу загального та завислим речовинам незначною мірою зменшилися. У Дніпро-Бузькому лимані показники в межах гранично допустимих концентрацій”, – ідеться у повідомленні.

Як повідомляє Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу, інспекція провела дослідження стану води в акваторіях річки Інгулець та Дніпро-Бузького лиману за результатами лабораторних досліджень проб, відібраних 9 червня 2023 року. Місця відбору проб: річка Інгулець біля автомобільного мосту; річка Інгулець, місто Снігурівка; Дніпро-Бузький лиман біля села Дмитрівка; Дніпро-Бузький лиман біля села Іванівка; Дніпро-Бузький лиман, місто Очаків; Бузький лиман, мікрорайон Намив.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня