В Уругваї стався масштабний мор тюленів і морських левів

В Уругваї стався масштабний мор тюленів і морських левів

19:01 Жовтень 1, 2023

Події 689 2 хвилини

В Уругваї виявили випадки пташиного грипу серед морських левів на узбережжі країни. Це нове відкриття викликає занепокоєння і порушує питання про можливі наслідки для дикої природи та людей.

Морські леви і тюлені, що мешкають у прибережних водах Уругваю, стали об’єктом пильної уваги дослідників після виявлення 350 трупів цих тварин.

З’ясувалося, що всі вони стали жертвами пташиного грипу.

Пташиний грип, відомий також як H5N1, становить серйозну загрозу птахам і може впливати на інші види тварин, а також на людину.

Дослідники проводять додаткові аналізи, щоб визначити джерело інфекції у морських левів і можливі шляхи передачі вірусу. Це важливий крок для контролю поширення захворювання та його впливу на екосистему.

Крім того, вчені вивчають можливість передачі пташиного грипу від морських левів до інших видів тварин і, можливо, до людей, які можуть взаємодіяти з цими морськими ссавцями.

Виявлення пташиного грипу серед морських левів наголошує на необхідності ретельнішого моніторингу та охорони дикої природи, а також вжиття заходів для запобігання можливим епідеміям серед дикої фауни та людини. Фахівці сподіваються на швидке вирішення цієї ситуації та вжиття відповідних заходів для захисту здоров’я екосистеми та суспільства.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня