![На МП «Малий Березний» вилучили перезарядні електронні сигарети](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/f3c25116-2dc3-43a3-a183-95cc97133452.jpg)
На МП «Малий Березний» вилучили перезарядні електронні сигарети
Сьогодні, 25 жовтня, на митному посту “Малий Березний”, що на кордоні зі Словаччиною, закарпатські митники вилучили перезарядні електронні сигарети, які закарпатець віз в Україну під виглядом особистих речей, без декларування та в обхід оподаткування.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/60322793-03ff-431b-a31a-b79f5bf2b64d-768x1024.jpg)
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/84d1a6d4-a992-48c7-9ec8-2f30acbe595c-768x1024.jpg)
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/35e124ec-52a1-4d55-ac91-0f4fe6474873-768x1024.jpg)
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/3fc99321-1a5f-4983-9398-a60fbd45fa7c-768x1024.jpg)
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/3f0c5126-ea7e-42a3-b0aa-5f7dc1e8f9f8-768x1024.jpg)
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/02f5333b-e6e7-4ae1-b5d6-38165b7aeac0-768x1024.jpg)
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/d15c5171-d3b9-49a8-96f7-0f4e137416fd-768x1024.jpg)
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/f3c25116-2dc3-43a3-a183-95cc97133452.jpg)
Завозив їх на митну територію України 27-річний житель Тячівщини, який повертався зі Словаччини додому на мікроавтобусі. Під час проходження митного контролю молодик свідомо обрав «зелений коридор», декларуючи правомірні наміри перетнути митний кордон України.
Однак, інспектори-пошуківці скерували транспортний засіб на оглядовий майданчик для проведення ретельного огляду. Перевірка показала, що водій переміщував у багажному відділенні незаявлені при усному опитуванні 675 штук перезарядних електронних сигарет різних торгових марок.
Не задекларовані електронні сигарети торгових марок «FREEMAX» з маркуванням «FRIOBAR DB700» з різними фруктовими смаками, знаходилися у двох дорожніх сумках та валізі серед інших особистих речей.
Зрозуміло, що загальна вартість виявленого товару перевищує дозволену митним законодавством суму, під яку не підпадають для оподаткування товари, які завозять громадяни в Україну, а це – до 500 євро на одну особу.
Тож, відносно закарпатця складено протокол про порушення митних правил за ч.3 статті 471 Митного кодексу України.. Наразі незадекларований товар вилучено, його остаточну вартість визначить експерт-спеціаліст. Справу скерують до суду.
Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися