![На Тячівщині у місцевого жителя вилучили 3 кг марихуани](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/141120231699963117.jpeg)
На Тячівщині у місцевого жителя вилучили 3 кг марихуани
Співробітники Тячівського районного відділу поліції вилучили у місцевого жителя 3 кг наркотику рослинного походження. Слідчі вилучили речові докази та скерують експертам для дослідження. За фактом відкрито кримінальне провадження.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/141120231699963119.jpeg)
Вчора, 13 листопада, під час виїзду за викликом співробітники групи реагування патрульної поліції Тячівського районного відділу виявили в помешканні 29-річного чоловіка з Буштина пакунки з наркотичними речовинами рослинного походження.
Марихуана була розфасована у різного розміру пакети. Її загальна вага склала орієнтовно 3кг.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/141120231699963120.jpeg)
Окрім цього, у фігуранта поліцейські виявили спеціально обладнане приміщення, де ймовірно він і займався вирощуванням нарковмісних рослин.
На місце події для документування злочину виїхала слідчо-оперативна група. Правоохоронці вилучили наркотики та скерують їх для дослідження експертам.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/141120231699963117.jpeg)
Слідчі за даним фактом внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань з правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України. Оперативники наразі перевіряють фігуранта на причетність до збуту марихуани на території району.
У справі триває розслідування.
Про це інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися