![На Хустщині автомобіль потрапив у кювет](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/291120231701264582.jpeg)
На Хустщині автомобіль потрапив у кювет
На автошляхах Закарпатської області через ожеледицю наразі рух ускладнений. Для того, щоб не потрапити в автопригоду, поліцейські закликають водіїв бути уважними, дотримуватися швидкісного режиму та не виїжджати на дороги, якщо не замінили сезонну гуму.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/11/291120231701264582.jpeg)
Так, сьогодні в автопригоду потрапила водійка автомобіля «Toyota». Її автівку на засніженій дорозі знесло у кювет. Сталося це між селами Кушниця та Керецьки Хустського району. Саме у цей час дорогою проїжджав поліцейський офіцер громади Владислав Дудла та побачив на узбіччі схвильовану жінку.
Правоохоронець разом з водієм, який проїжджав повз, допоміг жінці витягнути авто із кювету. На щастя ніхто не постраждав і жінка, подякувавши чоловікам, продовжила рух.
Про це інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися