Від початку війни виявлено 264 кримінальних правопорушення щодо торгівлі людьми – МВС

Від початку війни виявлено 264 кримінальних правопорушення щодо торгівлі людьми – МВС

18:28 Грудень 2, 2023

Події 846 2 хвилини

Magyar

Сьогодні, 2 грудня, відзначають Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Від 24 лютого 2022 року по жовтень 2023 року в Україні виявлено 264 кримінальних правопорушення за ознаками статті про торгівлю людьми.

У межах цих розслідувань 169 трафікерів отримали статус підозрюваних.

Також протягом 2022-2023 років 215 осіб визнано потерпілими у кримінальних провадженнях по торгівлі людьми, з них 23 — діти.

В Україні лише за два останні роки Національною поліцією зупинено діяльність шести організованих угруповань торгівців людьми, які постали перед судом.

Метою Міжнародного дня боротьби за скасування рабства є викорінення таких сучасних форм рабства, як торгівля людьми, сексуальна експлуатація, найгірші форми дитячої праці, примусові шлюби, продаж наречених, передання у спадщину вдів і насильницьке вербування дітей для подальшого використання у збройних конфліктах.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня