Компанію Neuralink звинувачують у смерті 12 мавп. Маск усе заперечує

Компанію Neuralink звинувачують у смерті 12 мавп. Маск усе заперечує

10:48 Грудень 3, 2023

Події 926 2 хвилини

Magyar

Ілон Маск, генеральний директор компанії Neuralink, заперечує звинувачення у смерті 12 мавп після імплантації пристроїв Neuralink.

Маск стверджує, що жодна мавпа не померла від чіпа Starlink, і що для експериментів використовували вже хворих тварин. Це висловлювання суперечить свідченням про те, що щонайменше 10 мавп померли після імплантації пристроїв Neuralink.

Про це повідомляє Bloomberg.

Neuralink раніше заявляла, що вибирала для експериментів тварин із наявними захворюваннями або низькою якістю життя. Загалом було евтаназовано дві мавпи за планом, а шість — за рекомендацією ветеринарного персоналу.

Однак, Комітет лікарів за відповідальну медицину стверджує, що наявні докази свідчать про смерть 12 мавп після імплантації пристрою Neuralink.

За словами самого Ілона Маска, експерименти над мавпами проводилися в «райських умовах».

Суперечка про безпеку експериментів на тваринах продовжує викликати розбіжності серед прихильників і опонентів таких досліджень. Одні вважають, що експерименти допомагають врятувати людські життя, інші стверджують, що це жорстоко і можна було б провести дослідження в менш шкідливий спосіб.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня