![На Київщині знайшли під кригою хлопчика, який зник два дні тому](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/img-1258-7-800x600-1.jpg)
На Київщині знайшли під кригою хлопчика, який зник два дні тому
На Київщині трагічно закінчились пошуки семирічного хлопчика, якого шукали майже дві доби.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/img-1258-7-800x600-1.jpg)
Про це розповіли рятувальники.
За їхніми словами, 3 грудня до Національної поліції звернулась жителька с. Козаровичі Димерської селищної громади Вишгородського району із заявою про зникнення малолітнього сина.
Вона повідомила, що бачила в останній раз свою дитину 2 грудня.
На пошуки хлопчика було залучено рятувальників та всі підрозділи поліції Київщини.
Учора о 10:20 тіло дитини було знайдено і вилучено з заплави р. Ірпінь у с. Козаровичі Вишгородського району групою водолазно-рятувального відділення.
Як уточнили у поліції Київщини, тіло дитини знайшли під кригою біля дамби Київського водосховища, неподалік місця проживання. Правоохоронці зʼясовують всі обставини трагедії, тіло направлене на проведення експертизи, триває слідство.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися