![На Ужгородщині горів дах оселі](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/081220231702027486.jpeg)
На Ужгородщині горів дах оселі
Вчора близько обіду до Служби порятунку зателефонували господарі житлового будинку, розташованого на вул. Дачній у с. Забрідь Ужгородського району, та повідомили про пожежу.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/408860116-743704747783761-1966535655720324091-n-576x1024.jpg)
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2023/12/408811761-743704751117094-363421922729625661-n-576x1024.jpg)
Іще вночі вони відчули запах диму, але не могли зрозуміти його причину. А вже вдень побачили, що горить дах оселі. Загорілися дерев’яні конструкції поблизу димаря, після чого вогонь поширився на перекриття й покрівлю. Рятувальники з Великого Березного майже за годину повністю ліквідували пожежу. Вогонь знищив покрівлю та обшивку фронтона на площі 30 кв.м
Про це інформує Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися