![На Одещині затримали хлопця, якого підозрюють у вбивстві 15-річної дівчини](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/c5fe5595-f1c4-426b-8c20-afd99438fba8.jpg)
На Одещині затримали хлопця, якого підозрюють у вбивстві 15-річної дівчини
На Одещині затримали 16-річного хлопця, його підозрюють у вбивстві 15-річної Мішель Піявчик.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/3c22b279-7ded-4453-a2ed-2b31132246ff.jpg)
Про це 3 лютого повідомили у Головному управлінні нацполіції Одеської області.
Попередньо слідчі встановили, що затриманий напав на дівчину у покинутій будівлі колишнього вагового комплексу та завдав їй ушкодження, не сумісні із життям. Хлопець закидав тіло мотлохом, щоб приховати вбивство. Також у поліції зазначили, що підлітки познайомилась незадовго до цього випадку.
Остаточну причину смерті встановлять після судово-медичної експертизи. З місця події правоохоронці вилучили речові докази, які скерують на експертизу.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/7de8fe4d-5c27-4612-b8ab-50acd95e8ae1.jpg)
„Також криміналісти за допомогою мобільної ДНК-лабораторії оперативно дослідили біологічні сліди, вилучені під час першочергових слідчих дій, та біологічні зразки вбитої й фігуранта. Результати дослідження підтвердили причетність хлопця до скоєння даного злочину”, — йдеться у повідомленні.
Наразі вирішується питання про повідомлення хлопцю про підозру та обрання запобіжного заходу, йому може загрожувати до 15 років позбавлення волі.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/c5fe5595-f1c4-426b-8c20-afd99438fba8.jpg)
Тіло дівчини виявили в Березівському районі. 30 січня бабуся повідомила поліції про зникнення онуки. Вона зазначила, що та ще 21 січня пішла з дому і перестала виходити з нею на зв’язок.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися