![У Мелітополі росіяни показували дітям гранатомет та натиснули на гачок. Пролунав вибух, є постраждалі](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/4f8cf0a4e7ba1b0fc9fbdcddc7c22db6.webp)
У Мелітополі росіяни показували дітям гранатомет та натиснули на гачок. Пролунав вибух, є постраждалі
У тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області росіяни демонстрували дітям ручний протитанковий гранатомет під час спортивних занять. Один з окупантів натиснув на гачок, після чого пролунав вибух. Декілька людей отримали травми.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/4f8cf0a4e7ba1b0fc9fbdcddc7c22db6.webp)
Про це у суботу, 17 лютого, повідомив керівник обласної військової адміністрації Іван Федоров у Telegram.
Він зазначив, що інцидент стався у спорткомплексі, переповненому дітьми та батьками.
«Намагаючись мілітаризувати наших дітей на ТОТ, ворог остаточно вижив з розуму», — написав Федоров.
Удень 17 лютого керівник ОВА повідомляв про потужний вибух у місті. За словами місцевих жителів, дітей терміново евакуювали з будівлі, після чого приїхали швидкі та «милиция».
Також відомо, що у спорткомплексі вилетіло скло.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися