![На Хустщині затримали раніше судимого зловмисника на збуті нелегальних боєприпасів](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/220220241708592928.jpeg)
На Хустщині затримали раніше судимого зловмисника на збуті нелегальних боєприпасів
Співробітники Хустського районного управління поліції на «гарячому» затримали жителя села Іза, який збув гранату РГН. Зловмисника помістили в ізолятор тимчасового тримання. Йому загрожує до 7 років ув’язнення.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/220220241708592928.jpeg)
Оперативники Хустського районного управління поліції отримали інформацію про причетність жителя села Іза до нелегального обігу зброї і боєприпасів у регіоні.
У ході проведення оперативних заходів поліцейські встановили, що фігурант, який раніше вже відбував покарання за майнові злочини і такі, що пов’язані з незаконним обігом зброї, готується збути нелегальні боєприпаси.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/71a32bd40c5351ac2bcefd291fdb24e7.jpg)
Правоохоронці з’ясували коли саме і де відбудеться зустріч з клієнтом та затримали зловмисника на «гарячому».
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/220220241708592929.jpeg)
З місця події слідчі вилучили гранату РГН та грошові кошти, які фігурант отримав як плату за товар.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/220220241708592930.jpeg)
Підозрюваного у вказаному злочині поліцейські помістили до ізолятора тимчасового тримання. Йому повідомлять про підозру та буде обрано запобіжний захід.
За фактом збуту боєприпасів у поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Затриманому загрожує від 3 до 7 років позбавлення волі.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися