У Франції фермери штурмували паризький сільськогосподарський ярмарок

У Франції фермери штурмували паризький сільськогосподарський ярмарок

15:17 Лютий 25, 2024

Події 578 2 хвилини

Magyar

У Франції незадоволені політикою Макрона фермери зірвали відкриття паризького сільськогосподарського ярмарку, влаштувавши на ньому протест. “Зелені” правила, бюрократія і зростаючі витрати – ось основні причини невдоволення фермерів, що вилилося в протести. Вони вимагають від уряду вирішення цих проблем і відставки президента Макрона.

Французькі фермери, на рівні з іншими фермерами ЄС, зокрема протестують проти конкуренції з дешевшими українськими сільськогосподарськими продуктами, повідомляє Reuters.

Паризька фермерська виставка, яка щорічно приваблює близько 600 000 відвідувачів, не змогла відкритися о 10:00 (за київським часом) через протест фермерів. Це головна сільськогосподарська подія у Франції, але через протестувальників її двері все ще залишалися закритими о 10:38.

Невдоволення фермерів викликане зростанням витрат, бюрократією та “зеленими” правилами. Вони вимагають від уряду вирішення цих проблем, а також відставки президента Макрона, якого вважають відповідальним за ситуацію, що склалася.

“Це наш дім!”, – кричали вони, коли шеренги французьких силовиків намагалися стримати демонстрацію. Сталося кілька сутичок із демонстрантами, і поліція заарештувала принаймні одного з них, повідомив очевидець Reuters.

На знак напруженості у відносинах між французькими фермерами та урядом Макрон скасував дебати, які він хотів провести на ярмарку в суботу з фермерами, переробниками та роздрібними торговцями, після того, як фермерські профспілки заявили, що не братимуть у них участі.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
baner 1 baner 2
Новини дня