![Сигарети безпілотником до Румунії: БЕБ на Закарпатті скерувало справу до суду](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/260220241708954340.jpeg)
Сигарети безпілотником до Румунії: БЕБ на Закарпатті скерувало справу до суду
Детективи Територіального управління БЕБ у Закарпатській області завершили досудове розслідування за фактом транспортування незаконно виготовлених тютюнових виробів через державний кордон.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/260220241708954340.jpeg)
Раніше на території Тячівського району правоохоронці виявили місце запуску безпілотного літального апарату з тютюновими виробами. Їх планували відправити до Румунії.
Неподалік також було виявлено автомобіль з польською реєстрацією та ще один безпілотний літальний апарат.
Слідством встановлено, що транспортування незаконно виготовлених сигарет організував мешканець Закарпатської області. Для цього він використовував саморобні безпілотні літальні апарати.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/02/260220241708954342.jpeg)
Детективи Бюро вилучили два безпілотники, пристрій для запуску БЛА, акумулятори, ноутбук, а також 1260 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку.
Під час досудового розслідування фігурант повністю визнав свою вину та уклав угоду про визнання винуватості. Наразі йому загрожує покарання у вигляді 95 000 гривень штрафу.
Досудове розслідування здійснювали детективи Територіального управління БЕБ у Закарпатській області. Процесуальне керівництво – прокурори Закарпатської обласної прокуратури.
Про це повідомляє ТУ БЕБ у Закарпатській області.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися