![На Мукачівщині затримали підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/180420241713430283.jpeg)
На Мукачівщині затримали підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
Співробітники Відділу поліції № 1 Мукачівського районного управління поліції затримали 19-річного жителя району, якого підозрюють у зґвалтуванні малолітньої дівчини. За даним фактом слідчі відкрили кримінальне провадження. Затриманому загрожує до 15 років увʼязнення
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/180420241713430283.jpeg)
17 квітня увечері до поліції надійшло повідомлення від медиків, що до них для надання допомоги доставлено 13-річну дівчину. За попередніми даними дитина постраждала від дій сексуального характеру, однак спілкуватися погодилася виключно з правоохоронцями.
До лікарні негайно прибули співробітники поліції, які зʼясували обставини справи та особу ґвалтівника. Ним виявився 19-річний односельчанин потерпілої дівчинки.
Його оперативно розшукали та затримали.
На місці вчинення злочину слідчо-оперативна група поліції вилучила ряд речових доказів, які досліджуватимуть експерти.
Наразі зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Його злочинні дії слідчі поліції кваліфікували за ч. 4 ст. 152 Кримінального кодексу України, тобто зґвалтування, вчинене щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років.
За скоєне підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі. Досудове розслідування у справі триває.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися