![На Хустщині горів дах житлового будинку](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/190420241713515987.webp)
На Хустщині горів дах житлового будинку
18 квітня о 18:21 до рятувальників Закарпаття зателефонував власник одного з дворогосподарств на вулиці Черемгеть у с. Шаян Хустського району та повідомив, що горить дах його житлового будинку. До прибуття підрозділів ДСНС чоловік намагався самотужки стримати вогонь за допомогою поливного шлангу, адже близько знаходилась надвірна споруда.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/190420241713515988.webp)
Невдовзі його справу продовжили вогнеборці смт Вишково та м. Хуст. Бійці ДСНС захистили розташовану поряд будівлю, локалізувавши пожежу о 18:42. Ще через 20 хвилин загорання було остаточно ліквідовано. Полум’я пошкодило крівлю помешкання на площі 20 кв. м.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/190420241713515987.webp)
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/04/190420241713515989.webp)
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися