![На Закарпатті припинили діяльність чергового наркоторговця](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/130520241715583814.jpeg)
На Закарпатті припинили діяльність чергового наркоторговця
У ході проведення оперативних заходів поліція викрила підозрюваного у наркоторгівлі. За інформацією співробітників кримінальної поліції було встановлено, що до злочинної діяльності причетний 33-річний житель селища Воловець Мукачівського району. Останній займався збутом метамфетаміну.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/130520241715583814.jpeg)
Співробітники Відділення поліції № 2 Мукачівського районного управління поліції ініціювали проведення ряду негласних заходів, завдяки яким вдалося встановити час і місце чергової зустрічі фігуранта з клієнтом. За силової підтримки бійців Роти поліції особливого призначення зловмисника затримали «на гарячому», саме тоді, коли він передав наркотичну речовину та отримав грошові кошти взамін.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/130520241715583815.jpeg)
З місця події поліцейські вилучили всі речові докази.
Підозрюваного у торгівлі наркотиків слідчі затримали у порядку статті 208 КПК України та помістили в ізолятор тимчасового тримання.
За даним фактом у поліції внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України. Затриманому загрожує до 8 років позбавлення волі.
Досудове розслідування триває.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися