![На кордоні закарпатець «погорів» на контрабанді сигарет](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/130520241715603108.jpeg)
На кордоні закарпатець «погорів» на контрабанді сигарет
У пункті пропуску «Дякове» прикордонники Мукачівського загону спільно з працівниками митниці запобігли незаконному переміщенню до Румунії тютюнові вироби.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/130520241715603111-768x1024.jpeg)
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/130520241715603112-768x1024.jpeg)
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/130520241715603109-768x1024.jpeg)
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/130520241715603108-1024x768.jpeg)
Перевезти приховано сигарети намагався перевезти 41-річний житель Закарпаття, який прибув у пункт пропуску автомобілем марки «Мерседес» 2006 року випуску.
Усі конструктивні порожнини свого транспортного засобу українець запакував безакцизними сигаретами. Викрити зловмисника вдалось завдяки застосування ендоскопа. Загалом зі сховків горе-контрабандиста прикордонники дістали майже 1 тисячу пачок сигарет.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2024/05/130520241715603108.jpeg)
Сигарети та автомобіль у закарпатця вилучили. Сума оцінки їх наразі встановлюється.
Про це інформує пресслужба Мукачівського прикордонного загону.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися