Президент Еквадору посилив надзвичайні заходи, щоби приборкати насильство

Президент Еквадору посилив надзвичайні заходи, щоби приборкати насильство

14:21 Травень 24, 2024

Події 535 2 хвилини

Magyar

Президент Еквадору Даніель Нобоа посилив надзвичайний стан у деяких частинах країни для більш ефективної протидії насильству та злочинних угруповань. Особливий правовий режим був введений у січні.

Згідно з виданим указом, у семи з 24 провінцій Еквадору будуть запроваджені нові надзвичайні заходи, завдяки яким влада зможе, зокрема, проводити рейди в помешканнях без спеціального дозволу, прослуховувати телефонні розмови, простежувати текстові повідомлення.

Посилення правового режиму залишатиметься чинним протягом 60 днів. Нобоа пообіцяв, що їхню правомірність вивчить Конституційний суд Еквадору.

Глава держави запровадив надзвичайний стан у січні, обгрунтовуючи значним зростанням насильства та погіршенням громадської безпеки, щоби мати можливість ефективніше, зокрема, задіюючи військових, протидіяти злочинним організаціям, визнаним терористичними.

Згідно з останніми даними уряду, кількість смертельних випадків вдалося скоротити на 28 відсотків порівняно з минулим роком. Водночас у вищезазначених регіонах – Гуаяс, Санта-Елена, Манабі, Ель-Оро, Лос-Ріос, Сукумбіос, Орельяна – необхідно посилити заходи, щоби максимально придушити злочини.

У своєму відеозверненні Нобоа зазначив, що виданим указом вийшли на «другу фазу війни» проти злочинних угруповань, через загострення ситуації у певних регіонах. Завдяки військовому втручанню злочинні організації відступили в згадані провінції та зміцнили там свої позиції, додав президент.

(MTI)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня