karpat.in.ua

Надзвичайна епідемічна ситуація, подальше посилення обмежень у Белграді

Мер Белграда Зоран Радоичич вирішив запровадити надзвичайний стан на пропозицію столичного кризового штабу, аби була можливість вжити необхідних запобіжних заходів для захисту людських життів.

У четвер кількість хворих у Сербії зросла на 359, що є найбільшою кількістю із середини квітня. Так, кількість інфікованих у країні людей зросла до 15 195, а 287 осіб померли від ускладнень, спричинених вірусом. У Сербії 82,5 відсотка хворих на коронавірус – мешканці столиці.

За словами Радоичича, із введенням надзвичайного стану на території столиці будуть запроваджені три нові види обмежень. Кількість людей, які одночасно перебувають у закритих приміщеннях, обмежується до ста осіб із дотриманням півтораметрової дистанції.

Під відкритим небом обмеження – до п’ятсот людей. Крім того, нічні клуби та кав’ярні, у яких немає відкритої тераси, закриватимуться в 11 вечора. З понеділка носіння масок контролюватимуть суворіше, за її відсутність каратимуть.

У четвер увечері президент Сербії Олександр Вучич у телеефірі заявив, що за відсутність масок у громадському транспорті та торгових центрах штрафуватимуть на 5-6 тисяч динарів.

За словами мера столиці, наразі закривати столицю повністю немає потреби, але як тільки експерти закличуть це зробити, Белград буде повністю на карантині.

Виступаючи в ефірі телеканалу Белграда, заступник міського голови Горан Весіч заявив, що надзвичайна ситуація буде введена протягом двох тижнів. Він додав, що більшість заражень трапляються у нічних клубах та вечірках.

Заступник міського голови Горан Весіч в одному з інтерв’ю журналістам повідомив, що надзвичайну ситуацію в столиці введуть на два тижні. Він додав, що більшість інфікувань сталися у нічних клубах та на вечірках.

hirado.hu