
У ТЦК та військових частинах посилили охорону на тлі хвилі підривів
У військових частинах, установах та закладах Сухопутних військ ЗСУ посилили охорону. Таке рішення ухвалили на тлі хвилі підривів у ТЦК.

Про це заявили в управлінні комунікацій Командування Сухопутних військ ЗСУ.
Зазначається, що правоохоронні органи проводять слідство стосовно випадків нападу на ТЦК і СП.
“У всіх військових частинах, установах та закладах, підпорядкованих Командуванню Сухопутних військ ЗСУ посилено безпекові заходи з метою убезпечення особового складу, цивільного персоналу та відвідувачів від можливих позаштатних ситуацій”, – йдеться у повідомленні.
Зокрема, військові:
- посилили патрулювання периметра військових об’єктів та прилеглих територій;
- посилили контроль доступу на території військових об’єктів;
- здійснюють встановлення (удосконалення) систем відеоспостереження, а також технічних засобів для виявлення та попередження несанкціонованих дій;
- проводять додаткові інструктажі та навчання з особовим складом охорони щодо дій у надзвичайних ситуаціях.
Також цивільним співробітникам та особового складу проводять інструктажі щодо взаємодії з черговими службами ДСНС, поліції, СБУ у випадку виявлення невідомих предметів на території військових об’єктів, проникнення сторонніх та інших надзвичайних ситуацій.

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися