В Ужгороді затримали зловмисницю за фейкове замінування торговельного центру

В Ужгороді затримали зловмисницю за фейкове замінування торговельного центру

17:11 Травень 2, 2025

Події 1076 2 хвилини

Співробітники Ужгородського районного управління поліції встановили та затримали фігурантку, яка здійснила неправдиве повідомлення про замінування торговельного центру. Зловмисниці вже повідомлено про підозру. Триває слідство.

Вранці 1 травня до поліції надійшло анонімне повідомлення про те, що в одному з торговельних центрів міста Ужгород знаходиться вибухівка. За словами заявниці, вона перебуває у вищезазначеному приміщені, її хтось захопив та може підірвати.

За викликом негайно виїхали поліцейські, зокрема і вибухотехніки. Правоохоронці обстежили торговельний центр, проте жодних вибухонебезпечних предметів на місці не виявили — повідомлення про замінування було фейковим.

За даним фактом поліцейські розпочали розслідування та вже менш ніж за годину встановили особу псевдомінерки. Нею виявилася 49-річна місцева жителька. Поліцейські оперативно розшукали зловмисницю та затримали її у порядку статті 208 КПК України.

Слідчі Ужгородського районного управління поліції повідомили зловмисниці про підозру за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу України, тобто завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності. Наразі у справі триває досудове розслідування.

За скоєне зловмисниці загрожує до 6 років позбавлення волі.

Про це інформує відділ комунікації поліції в Закарпатській області.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня