
На трасі «Мукачево — Львів» вітер повалив близько 20 дерев: є постраждалі
За інформацією ДСНС Івано-Франківської області, учорашня негода наробила чимало лиха на автодорозі «Мукачево — Львів». Повідомляється, що поблизу села Бабухів було повалено близько 20 дерев, які частково заблокували рух транспорту.


Зокрема, внаслідок падіння дерева на автомобіль постраждала одна жінка, яку до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів було передано працівникам екстреної медичної допомоги. Рятувальники проводять аварійно-рятувальні роботи з розчищення проїжджої частини дороги. Також на місці події працює мобільно-оперативна група Івано-Франківського районного управління.


«Окрім цього, надійшли повідомлення про підтоплення приватних присадибних ділянок у селах Вербилівці та Лучинці. Інформація уточнюється, відповідні органи місцевого самоврядування поінформовано», — зазначають у ДСНС.
Рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки під час ускладнення погодних умов та уважно стежити за прогнозами синоптиків.

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися