На Берегівщині судитимуть «закладника» наркотиків та психотропів

На Берегівщині судитимуть «закладника» наркотиків та психотропів

09:47 Червень 12, 2025

Події 460 2 хвилини

Magyar

Берегівською окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 19-річного берегівчанина, затриманого за збут психотропів PVP та канабісу.

Йому інкриміновано незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут наркотичних засобів і психотропних речовин (ч.2 ст.307 КК України).

Згідно матеріалів слідства, обвинувачений розмістив так звані «закладки» у трьох різних місцях м. Берегове та намагався збути їх через Телеграм-канал. Правоохоронці викрили його у січні 2025 р. Наркотики і психотропи було вилучено.

Обвинувальний акт скеровано до Берегівського районного суду для розгляду по суті.

Досудове розслідування здійснювали слідчі райуправління поліції ГУНП в Закарпатській області під процесуальним керівництвом Берегівської окружної прокуратури.

Довідково: за вчинення інкримінованого злочину обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Про це повідомляє пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня