Ударні безпілотники атакували оборонний завод у Ставрополі
У суботу зранку, 26 липня, ударні безпілотники атакували російський Ставрополь. Під ударом був оборонний завод «Сигнал».

Про це повідомляє Shot.
Зранку 26 липня під атакою БПЛА опинився завод «Сигнал», на якому виготовляють засоби радіоелектронної боротьби для літаків та наземних об’єктів. Відомо, що вибухи у Ставрополі пролунали близько 5-ї ранку.
Губернатор Володимир Володимиров в Telegram підтвердив влучання безпілотників у місті.
«Є «прильоти» на території промислових об’єктів у Ставрополі. Житлові будинки, системи життєзабезпечення міста не пошкоджені. Була невелика пожежа, її ліквідовано. Постраждалих та загиблих немає. Інформація уточнюється», – йдеться у повідомленні.
Варто зазначити, що завод «Сигнал» входить до держкорпорації «Ростех». Він знаходиться під санкціями країн Євросоюзу, США, України та Японії.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися