ППО вночі знешкодила 46 із 65 російських дронів

ППО вночі знешкодила 46 із 65 російських дронів

14:12 Вересень 30, 2025

Події 826 2 хвилини

Magyar

У ніч на 30 вересня російські війська запустили по Україні 65 безпілотників. ППО вдалося збити 46 із них. Зафіксували влучання 19 ударних БпЛА на 6 локаціях, падіння уламків – на 2. 

Про це розповіли у Повітряних силах.

„У ніч на 30 вересня (із 21.00 29 вересня) противник атакував 65-ма ударними БпЛА типу Shahed, Гербера і безпілотниками інших типів із напрямків: Брянськ, Орел, Курськ, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Чауда – ТОТ Криму, понад 40 із них – шахеди”, – йдеться у повідомленні. 

Повітряний напад відбивали авіація, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.За попередніми даними, станом на 09.00, протиповітряною обороною збито/подавлено 46 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера і дронів інших типів на півночі, півдні, сході та в центрі країни.

У Повітряних силах попередили, що атака триває, на півночі та сході зайшли нові групи ударних БпЛА. 

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня