У Черкасах хворий на епілепсію помер у черзі на ВЛК

У Черкасах хворий на епілепсію помер у черзі на ВЛК

15:34 Жовтень 9, 2025

Події 885 2 хвилини

Magyar

У Черкасах помер військовозобов’язаний, який очікував у черзі на проходження військово-лікарської комісії. У нього стався приступ епілепсії, внаслідок якого він впав і вдарився головою.

Про це повідомляє у Facebook Черкаський обласний ТЦК.

Як повідомляється, 5 жовтня до Черкаського ОМТЦК був доставлений військовозобов’язаний для складання адміністративних матеріалів за порушення правил військового обліку.

6 жовтня в складі команди він був направлений для представлення військовозобов’язаних на розгляд до рекрутингової групи рекрутингового центру.

Перебуваючи в автобусі, під час очікування своєї черги на проходження ВЛК при багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, у військовозобов’язаного стався приступ епілепсії, внаслідок якого він випав на вулицю і вдарився головою.

Побачивши це військовослужбовці підбігли до військовозобов’язаного з метою надання першої медичної допомоги та викликали лікарів вищезазначеного медичного закладу. По прибуттю медиків, постраждалий одразу був госпіталізований, але від отриманої травми помер.

За даним фактом слідчі територіального підрозділу поліції встановлюють усі обставини події. Відповідно до наказу начальника Черкаського ОМТЦК призначено та проводиться службове розслідування.

“Черкаський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки всіляко сприяє проведенню слідства з метою встановлення причин та обставин, які сприяли трагічному випадку”, – зазначили у ТЦК.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня