У Києві затримали фігуранта справи про розтрату 5,8 млрд грн «Укртатнафти»
Правоохоронці затримали в Києві директора однієї з компаній, який є фігурантом справи про розтрату понад 5,8 млрд гривень „Укртатнафти”.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу Національної поліції України.
Як зазначили правоохоронці, затриманий є директором однієї з компаній. Йому та його спільникам раніше повідомили про підозру в організації масштабної схеми з розтрати коштів „Укртатнафти”, але чоловік переховувався від слідства і перебував у міжнародному розшуку.
У Нацполіції уточнили, що в 2017-2022 роках підозрюваний разом із представниками пов’язаних компаній брав участь у схемі купівлі та продажу палива на суму понад 5,8 млрд гривень через „Укртатнафту”.
Підконтрольні фірми отримували пальне, але не платили за нього, а прибуток від продажу переводили на свої рахунки і привласнювали. Щоб приховати злочин, укладалися фіктивні угоди з відстрочкою платежів – іноді до двох років після закінчення воєнного стану.
Фігуранта затримали слідчі Головного слідчого управління разом з оперативниками Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.
Йому інкримінують розтрату майна в особливо великих розмірах, вчинену організованою групою. За це загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися