Українцям у Польщі висунули звинувачення в терактах

Українцям у Польщі висунули звинувачення в терактах

14:34 Листопад 20, 2025

Події 726 2 хвилини

Magyar

У Польщі розширюється розслідування диверсій на залізниці, і правоохоронці офіційно встановили причетних до цих дій, пов’язуючи їх із втручанням з боку рф.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на публікацію Onet.

Польська прокуратура повідомила про висунення обвинувачень двом громадянам України, яких слідство вважає виконавцями диверсійних дій на території країни.

За даними відомства, йдеться про Олександра К. та Євгена І., які, за інформацією слідства, перебувають у Білорусі.

Про ухвалене рішення розповів представник Національної прокуратури, заяву якого наводить польське видання.

Правоохоронці зазначають, що затримати підозрюваних не вдалося, тому провести необхідні процесуальні дії неможливо.

Прокуратура наголошує, що зібрані матеріали вказують на зв’язок обох чоловіків із диверсіями, які, за даними польської сторони, виконувалися на замовлення рф.

У повідомленні уточнюється: “Прокуратура вирішила пред’явити їм обвинувачення у вчиненні диверсійних актів терористичного характеру на замовлення російської редерації”.

Обом фігурантам загрожує довічне ув’язнення. Водночас слідство затримало низку інших осіб, але офіційних обвинувачень їм не висунуто.

Прокуратура пояснює, що клопотання про тимчасовий арешт поки не подано, тому ордер на затримання відсутній.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня