На Рахівщині у горах заблукав лижник

На Рахівщині у горах заблукав лижник

11:16 Січень 21, 2026

Події 494 1 хвилина

Magyar

20 січня о 14:24 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що під час катання на лижах поблизу гірськолижного комплексу на полонині Драгобрат Рахівського району заблукав 30-річний киянин.

З’ясувалося, що турист піднявся гірськолижним витягом до верхньої станції та під час спуску виїхав за межі траси й заблукав. Усвідомивши ситуацію, він самостійно звернувся по допомогу до Служби порятунку та передав свої координати.

Гірські рятувальники села Кваси за короткий час знайшли чоловіка та вивели його до безпечного місця. Медичної допомоги він не потребував.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня