У Слов’янську під час перевірки документів застрелили поліцейського
У Слов’янську під час перевірки документів чоловік відкрив вогонь по правоохоронцю. Капітан поліції загинув на місці, нападника розшукують.

У четвер, 19 березня, у Слов’янську Донецької області під час перевірки документів у підозрілого чоловіка сталася стрілянина, внаслідок якої загинув поліцейський.
Про це повідомили у Національній поліції.
Як зазначається, інцидент стався близько 11:30. Під час перевірки документів чоловік, якого зупинили правоохоронці, відкрив вогонь по наряду поліції.
Від отриманих вогнепальних поранень на місці загинув капітан поліції Олег Захаренко – старший дільничний офіцер поліції відділу поліції № 4 Краматорського районного управління поліції.
Зловмисник після нападу втік. Наразі тривають заходи з його розшуку та затримання. На місці події працюють профільні служби.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися