На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники розкопали під шаром окатишів 8 ящиків контрафактних сигарет
Сьогодні вночі у пункті пропуску «Павлове-Матьовце» під час перевірки потягу митники спільно з прикордонним нарядом виявили в одному із вантажних вагонів партію безакцизних сигарет.



Потяг слідував із України до Словаччини та експортував «окатиш залізорудний». При огляді вагонів закарпатські митники зі стражами кордону помітили незначне зрушення насипу вантажу.
Відтак за допомогою металевих щупів та лопат розкопано приховані 8 ящиків сигарет «Compiment» без марок акцизного збору України.
Для маскування контабандних тютюнових виробів ділки заздалегідь загорнули їх у чорну поліетиленову плівку, закопавши глибоко під шаром окатишів.
За даним актом Закарпатська митниця скерувала до ТУ БЕБ повідомлення про протиправне діяння за ст.204 Кримінального кодексу України.
Потяг, що слідував в Словаччину, відправлено за призначенням за кордон.
Про це повідомляє Закарпатська митниця.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися