У селі Вишка рятувальники запобігли знищенню житлового будинку

У селі Вишка рятувальники запобігли знищенню житлового будинку

09:42 Квітень 8, 2026

Події 544 1 хвилина

Magyar

7 квітня о 06:59 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку в селі Вишка Ужгородського району. До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів власники спільно з місцевими мешканцями намагалися самостійно приборкати вогонь, проте марно.

На місце події прибули бійці 8-ї державної пожежно-рятувальної частини селища Великий Березний. О 07:45 пожежу було локалізовано на площі 200 кв. м, а о 09:05 — повністю ліквідовано. Вогнеборці запобігли знищенню житлового будинку та перекидання вогню на сусідню споруду. Внаслідок дії вогню пошкоджено меблі та речі домашнього вжитку.

Наразі фахівці встановлюють остаточну причину виникнення пожежі та підраховують матеріальні збитки.

Про це інформує Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня