На Київщині у квартирі стався вибух газу: сталася пожежа і є постраждалий
У квартирі одного з житлових будинків Броварського району Київської області стався вибух побутового газу, внаслідок чого сталася пожежа та постраждав чоловік.

Про це повідомила пресслужба ДСНС Київщини.
«12 квітня о 16:15 до Служби порятунку Броварського району надійшло повідомлення про пожежу в селищі Калита на провулку Молодіжному. По прибуттю рятувальниками встановлено, що стався вибух побутового газу у квартирі на 1-му поверсі 4-х поверхового житлового будинку, внаслідок якого виникла пожежа», – йдеться в повідомленні.
Як зазначається, пожежу ліквідовано о 16:33, під час ліквідації виявили постраждалого чоловіка 1951 року народження.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися