Безпілотники вдарили по хімічному підприємству в Пермському краї
У суботу, 23 травня, в Пермському краї росії на одне з промислових підприємств нібито було здійснено атаку безпілотників.
Про це повідомили місцеві органи влади та Telegram-канали.
За словами губернатора регіону Дмитра Махоніна, кілька дронів нібито було знищено силами протиповітряної оборони та мобільними вогневими групами ще на підльоті до об’єкта. Попередньо, внаслідок інциденту постраждалих немає.
Водночас моніторинговий ресурс Exilenova+ повідомляє про можливе ураження території хімічного комплексу «АКМ» у місті Губаха. Підприємство спеціалізується на виробництві аміаку, карбаміду та меламіну. Його виробничі потужності становлять близько 900 тонн аміаку та понад 1600 тонн карбаміду на добу.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися