Єврокомісія ініціювала розслідування щодо соцмережі Facebook

Єврокомісія ініціювала розслідування щодо соцмережі Facebook

08:49 Червень 6, 2021

Події 467 2 хвилини

Magyar

Європейська комісія починає розслідувати, чи порушує соцмережа Facebook правила конкуренції ЄС, незаконно використовуючи інформацію, отриману на рекламному ринку, для заподіяння шкоди конкурентам, повідомила єврокомісар з цифрової економіки та суспільства Маргрете Вестагер у п’ятницю.

Європейська комісія перевіряє, чи правомірно соцмережа використовувала велику кількість даних, що перебувають у її розпорядженні, на шкоду конкурентам та чи надають отримані дані компанії невиправдану конкурентну перевагу на ринку онлайн-оголошень, ідеться в заяві Єврокомісії.

Слідство також оцінить, чи відповідає інтернет-сервіс оголошень Facebook під назвою Marketplace правилам конкуренції ЄС та чи законно використовує комерційно конфіденційну інформацію для просування власних послуг.

Вестагер нагадала, що Facebook щомісяця використовує близько трьох мільярдів людей і рекламує майже сім мільйонів компаній. А також збирає величезну кількість даних про активність користувачів у своїй соціальній мережі, що дозволяє їй націлювати оголошення на певні групи. Вестагер також зазначила, що Facebook конкурує з компаніями, з яких також збирає дані. «У сучасній цифровій економіці дані не повинні використовуватися таким чином, щоб порушувати конкуренцію», – підкреслила Маргрете Вестагер.

Джерело: demokrata.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня