У Південній Африці знову активізувалися браконьєри

У Південній Африці знову активізувалися браконьєри

15:30 Серпень 2, 2021

Події 1156 2 хвилини

Magyar

Міністр охорони навколишнього середовища Південної Африки у Всесвітній день дикої природи заявив, що в країні знову активізувалися браконьєри. Протягом першої половини 2021-го вони вбили 249 носорогів, що на третину більше, ніж за аналогічний період минулого року, в розпал епідемії коронавірусу.

Однак браконьєрство ще не досягло доепідемічного рівня: у першій половині 2019 року здобиччю нелегальних мисливців стали 318 цих тварин.

Більше половини носорогів опинилося під загрозою зникнення, а в найбільшому національному парку країни – Крюгера – були вбиті 132 особини. Усього там зафіксували 715 нападів на диких тварин, що на 4% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Крім того, по всій країні за полювання або контрабанду носорогів було заарештовано 125 людей.

Парк Крюгера – один із найбільших національних парків континенту та заповідників Південної Африки. Цей важливий туристичний і природоохоронний об’єкт був заснований у 1898 році тодішнім президентом Полом Крюгером. Сучасну назву парк отримав у 1926-му.

80% носорогів світу живуть у Південній Африці. З нагоди Всесвітнього дня дикої природи міністр навколишнього середовища наголосив, що на передовій боротьби з браконьєрами перебувають охоронці дикої природи, які «щодня ризикують своїм життям».

Із 1 травня цього року вперше в історії Національного парку Крюгера команду охоронців очолює жінка – Кейті Дреєр.

Джерело: MTI/Origo

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня