![Закарпатська ОДА йде на карантин](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/1-24.jpg)
Закарпатська ОДА йде на карантин
“З 17 березня в ОДА – карантин, вхід лише за перепустками. Прийом громадян – призупинено. Звернення – у електронній формі. На дверях є телефони усіх департаментів і управлінь”, – про це в соціалльній мережі Фейсбук повідомила директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА Марина Коваль.
![](http://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2020/03/1-24.jpg)
“Батькам, у кого діти дошкільнята або учні початкової школи, рекомендовано працювати дистанційно, або взяти чергову відпустку, або лікарняний.
Якщо можливо, дистанційно виконувати роботу запропоновано й іншим працівникам, крім керівників департаментів, управлінь та їх заступників”, – констатувала М.Коваль.
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися