Google оскаржує штраф Європейського Союзу

Google оскаржує штраф Європейського Союзу

16:08 Січень 25, 2022

Події 704 3 хвилини

Magyar

Американська компанія Google має намір оскаржити рішення Європейського суду. Він підтримав Єврокомісію (ЄК), яка у 2017 році оштрафувала інтернет-гіганта за порушення антимонопольних правил Євросоюзу на 2,4 млрд євро.

«Після ретельного розгляду ми вирішили оскаржити рішення суду, оскільки вважаємо, що деякі аспекти потребують юридичних роз’яснень», – ідеться в повідомленні компанії. Вона аргументувала свій крок тим, що є ряд питань, які необхідно уточнити в рамках рішення. Керівництво Googleподало апеляцію після того, як у листопаді минулого року суд залишив чинним рішення 2017 року.

У документі, який цитують інформаційні агентства, наголошується, що компанія продовжить працювати над своєю продукцією та конструктивно взаємодіяти з Єврокомісією «незалежно від рішення суду та апеляції». Улітку 2017 року ЄК оштрафувала Google за зловживання домінуючим становищем на ринку пошукових систем Євросоюзу на рекордні 2,4 млрд євро. 10 листопада 2021 року Європейський суд схвалив це рішення.

Раніше Google оскаржив його, але потім суд підтримав аргументи Європейської комісії, стверджуючи, що компанія насправді віддавала перевагу власним пропозиціям і не показувала найкращі результати користувачам. А конкуруючі послуги не мали шансу виявитися на такій же високоякісній позиції, якщо за це не було заплачено. Тепер Google стверджує, що з 2017 року вніс до своєї системи ряд змін.

Нагадаємо: Європейський суд базується в Люксембурзі і є вищою інстанцією ЄС, рішення якої не можуть бути оскаржені членами Євросоюзу.

Остаточне рішення по апеляції може бути винесене Судом Європейського Союзу не раніше ніж через два роки.

Джерело: Sg.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня