Американець невинним відсидів за вбивство 20 років, перш ніж його брат-близнюк визнав провину

Американець невинним відсидів за вбивство 20 років, перш ніж його брат-близнюк визнав провину

16:55 Січень 28, 2022

Події 663 3 хвилини

Magyar

Засуджений, який провів майже 20 років у в’язниці за вбивство, вийшов на волю після того, як у скоєнні злочину зізнався його брат-близнюк, повідомляє Fox News.

Кевін Дугарт був звільнений із в’язниці округу Кук у середу після того, як його заява була задоволена. Дугарт був засуджений у 2003 році за вбивство під час сутичок між бандами в Чикаго. Його брат-близнюк, Карл Сміт, через 10 років у листі до Дугара зізнався, що винуватий він. «Я мушу позбавитися тягара», — написав Сміт у листі до свого брата у 2013 році. – Тож я зізнаюся і молюся, щоби ти мені пробачив».

У 2018 році суддя відхилив повторний розгляд справи Дугарта, поставивши під сумнів достовірність зізнання, але згодом це рішення було скасовано Апеляційним судом. Адвокат Дугарта Рон Сафер стверджував, що з огляду на нові докази присяжні винесли б інше рішення у справі. Однак у прокуратурі повідомили, що Сміт зізнався лише після того, як його визнали винним у причетності до крадіжки зі зломом у 2008 році та збройного пограбування, під час якого 6-річний хлопчик отримав постріл у голову. Сміт також був засуджений до 99 років ув’язнення за співучасть.

Як повідомляє Chicago Tribute, Кевін Дугарт зараз повинен прожити в інтернатному закладі 90 днів, це умова звільнення. Його адвокат каже – він сподівається, що справу його клієнта більше не будуть повторно розглядати.

 (hvg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня