Закарпатцю не вдалося незаконно завести ігрові приставки на 800 тис грн. ФОТО
Обравши «зелений коридор», який передбачає переміщення товарів лише до 500 євро, закарпатець «поплатився» на українсько-словацькому кордоні вилученням імпортного товару, який підлягає обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/01/300120221643540203.jpeg)
Порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України задокументували інспектори-оперативники на митному посту «Малий Березний» Закарпатської митниці вчора, 29 січня.
Пізно ввечері у зону митного контролю заїхав мікроавтобус під керуванням 28-річного жителя Тячівщини. Для проходження митних формальностей водій свідомо обрав спрощену смугу контролю – «зелений коридор», тим самим декларуючи чесні наміри перетину кордону. Усно заперечив наявність товарів, що підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та сплати митних платежів.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/01/300120221643540206.jpeg)
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/01/300120221643540205.jpeg)
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/01/300120221643540204.jpeg)
На підставі результатів системи управління ризиками, закарпатські митники вивели транспортний засіб із загального потоку в бокс поглибленого огляду. Відразу ж після відкриття багажного відсіку, серед особистих речей інспектори виявили новенький товар іноземного виробництва. Зокрема, ігрові приставки різних моделей та домашні гаджети – геймпади, загальною кількістю 148 шт. За попередньою оцінкою в інтернет мережі, вартість незадекларованого товару сягає 800 тис грн, що значно перевищує дозволену митним законодавством неоподатковану норму для переміщення товару на митну територію України.
У пояснені перевізник «відхрестився» від виявленого товару, сказав, що його попросив перевезти знайомий чоловік із Чехії в Україну.
Через порушення встановленого порядку проходження митного контролю в «зеленому коридорі», у закарпатця вилучено незаявлений товар, остаточну вартість якого встановить спеціаліст-експерт, а суд визначить його подальшу долю.
Пресслужба Закарпатської митниці
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися