Близько 10 російських генералів загинуло в Україні з початку вторгнення

Близько 10 російських генералів загинуло в Україні з початку вторгнення

09:10 Травень 11, 2022

Події 432 2 хвилини

Magyar

Від 24 лютого 2022 року в Україні загинуло близько 10 російських генералів. Такі дані наводять в управлінні оборонної розвідки США.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на CNN.

Американські чиновники уважно стежили за зростанням кількості загиблих генерал-офіцерів у російських військових. Тож відзначають надзвичайно високий показник для сучасних військових, який значно перевищує кількість американських генералів, втрачених протягом 20 років конфлікту в Афганістані.

Деякі американські чиновники пояснюють цю нетипово високу цифру частково розвідувальною підтримкою, наданою Сполученими Штатами, в той час як інші вважають, що це пов’язано з тим, що російські генерали змушені діяти безпосередньо в зоні конфлікту.

У США відзначають, що Україна краще готова до участі в цій війні, навіть якщо її війська набагато менші, ніж російські сили.

“Я думаю, що українці мають рацію з точки зору витривалості та того, як вони захищають свою націю. Я не впевнений, що російські солдати з далеких російських військових округів справді це розуміють”, – наголосив голова Управління оборонної розвідки США Скотт Берр’єр.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня