Уряд Угорщини вводить надзвичайний стан

Уряд Угорщини вводить надзвичайний стан

21:17 Травень 24, 2022

Події 991 3 хвилини

Magyar

Уряд, реалізуючи своє право, гарантоване конституцією, сьогодні з опівночі оголошує надзвичайний стан через війну, повідомив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у відео, опублікованому у Facebook.

«Уряд, який нині склав присягу, негайно взявся до роботи. Ми не втрачали ні хвилини, тому що по сусідству йде війна. Війна, кінця якій ніхто не бачить», – повідомив прем’єр.

Віктор Орбан наголосив: ця війна становить постійну загрозу для Угорщини, ставить під загрозу нашу фізичну безпеку, а також ставить під загрозу енергопостачання та фінансову безпеку економіки й сімей.

«Ми бачимо, що війна і санкції Брюсселя призвели до величезного економічного потрясіння і різкого зростання цін. Світ стоїть на порозі економічної кризи. Угорщина повинна залишатися осторонь цієї війни та захищати фінансову безпеку сімей», – заявив прем’єр-міністр.

За словами Віктора Орбана, для цього потрібен простір для маневру та негайна здатність діяти, тому уряд сьогодні з опівночі оголошує надзвичайний стан через війну, реалізуючи своє право, гарантоване Основним законом. Як і надзвичайний стан, запроваджений під час епідемії, це дозволить уряду негайно відреагувати та захистити Угорщину і угорські родини всіма можливими засобами.

«Завтра поінформую вас про наші перші рішення», – підсумував прем’єр-міністр.

Уряд Угорщини неодноразово заявляв, що чітко виступає за якнайшвидше відновлення миру і водночас за інтереси безпеки Угорщини. Однак через тривалу війну, плани щодо санкцій у Брюсселі та економічні наслідки вважає, що введення надзвичайного стану є особливо обґрунтованим.

(VV/MTI)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня