![Щодня в окупованому Маріуполі гине близько 25 людей](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/07/original-1.jpg)
Щодня в окупованому Маріуполі гине близько 25 людей
В окупованому Маріуполі смертність від природних причин зросла вчетверо у порівнянні з довоєнним періодом.
Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко.
“Братська могила в Старому Криму за два місяці збільшилась щонайменше вдвічі. У тому числі через ексгумацію та зростання смертності. Фактично, смертність від природніх причин зросла в чотири рази в порівнянні з довоєнним періодом. Щодня гине в середньому 25 людей. Це близько 1800 людей лише за травень-червень. І тенденція на зростання в динаміці”, – йдеться в повідомленні.
Андрющенко також нагадав, що згідно з аналізом чотирьох масових поховань, офіційно вказувалося, що як мінімум 20 тисяч людей уже поховано у братських могилах.
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/07/780x415-1.jpg)
![](https://podiji.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2022/07/780x415.jpg)
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися