Європол викрив злочинну організацію, націлену на українських біженців

Європол викрив злочинну організацію, націлену на українських біженців

13:08 Вересень 23, 2022

Події 234 2 хвилини

Magyar

У ході перевірки слідчі виявили десятки вебсайтів, пов’язаних з торгівлею людьми, зокрема українськими біженцями, а також із сексуальною експлуатацією дітей, повідомили в Європейському поліцейському управлінні.

Згідно з даними Європолу, слідчі з 20 країн працювали над виявленням злочинних організацій, які використовують соціальні мережі, програми обміну повідомленнями, так званий даркнет тощо для здійснення торгівлі людьми.

Слідчі зосередилися в першу чергу на торговцях біженцями з України, зокрема тих, хто пов’язаний із сексуальною експлуатацією дітей. Крім того, проводилися розслідування щодо інших форм експлуатації, наприклад, примусової праці.

Правоохоронці перевірили 114 онлайн-платформ, 30 з яких були націлені на українських біженців. 53 сайти містили посилання, пов’язані з торгівлею людьми, десять із них стосувалися саме українських біженців. У даркнеті виявили чотири платформи, які займаються сексуальною експлуатацією дітей. Крім того, перевірили 80 імен користувачів, 30 з яких могли бути пов’язані з імовірною експлуатацією громадян України.

У рамках спеціальної операції правоохоронці встановили особи 11 підозрюваних у торгівлі людьми. П’ятеро з них пропонували свої незаконні «послуги» громадянам України, які зараз перебувають в особливо вразливому становищі. Виявили також 45 потенційних жертв торгівлі людьми, зокрема 25 громадян України. Відтак було призначено подальше розслідування щодо 20 онлайн-платформ, пов’язаних із торговцями людьми.

MTI

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня