Норвегія на тлі мобілізації в росії посилює заходи безпеки на кордоні

Норвегія на тлі мобілізації в росії посилює заходи безпеки на кордоні

19:50 Жовтень 3, 2022

Події 406 2 хвилини

Magyar

Підвищені заходи контролю пов’язані з мобілізацією та можливою забороною на в’їзд для громадян РФ.

Норвегія посилить заходи безпеки на кордоні з РФ і буде готова у найкоротші терміни повністю закрити кордон. Про це заявила міністр юстиції та громадської безпеки Норвегії Емілі Енгер Мел, повідомляє High North News.

За словами міністра, 198-кілометровий норвезько-російський кордон патрулюється та контролюється гарнізоном оборони у Сер-Варангері. Наразі прикордонники отримають додатковий інструмент контролю у вигляді поліцейського вертольота з датчиками.

“Поліція контролює пункт пропуску Стурскуг, і тепер його присутність також буде посилена у прикордонній зоні за межами прикордонної станції. Поліцейський гелікоптер буде корисним інструментом для моніторингу прикордонної зони з норвезького боку”, – зазначила Емілі Енгер Мел.

Вона наголосила, що підвищені заходи контролю пов’язані з проведенням мобілізації та можливою забороною на в’їзд для громадян Росії, внаслідок чого збільшується ризик незаконного перетину кордону за межами пункту пропуску Стурскуг.

Як заявила міністр, уряд Норвегії готовий швидко закрити кордон, якщо це буде потрібно.

“До Норвегії приїжджають мало росіян, порівняно з Фінляндією, тут ситуація інша. Стурскуг – наша єдина прикордонна станція у напрямку Росії. Ми ведемо тісний діалог з норвезькою поліцією та норвезькою митницею щодо розвитку подій на кордоні, всі, хто прибуває, перевіряються”, – розповіла Емілі Енгер Мел.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня